Recenzje prac:

Nienaganne kadrowanie, skuteczne – i w pełni świadome – wykorzystanie   palety monochromatycznej.”


„Takie prace wymagają wyrobionego zmysłu obserwacji, dużej cierpliwości i pewnej bezwzględności podczas edycji.”


„A tutaj mamy kojącą medytację w odcieniach szarości.” 

                                                                                                                                                                                                       Szeroki Kadr by Nikon „Zostań Inspiracja” 05/2018
 

Nazywam się Tomasz Kuriata i od ponad dekady jestem pasjonatem fotografii. Od 2005 r zajmuję się fotografią oraz jej postprodukcją. Jestem fotografem z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu autorskich i profesjonalnych zdjęć architektury, reportażu, produktowych, sportowych z zachowaniem etyki i standardów obowiązujących w branży fotografii komercyjnej. Wieloletnia współpraca z agencjami reklamowymi, firmami na rynku polskim i zagranicznym, instytucjami państwowymi oraz osobami prywatnymi pozwoliła na rozwój warsztatu oraz wsłuchania się w potrzeby klienta.

Dzisiejszy świat zdominowany jest obrazem. Kreuje działania, narzuca kanony, aby się wyróżniać. Państwa potrzeby i oczekiwania połączone z moim doświadczeniem oraz zaangażowaniem dają takie możliwości.

Profesjonalna fotografia jest zawsze uniwersalna. Połączenie geometrii, symetrii, szkła i betonu uczynią z Waszych wnętrz wspaniałą, nietypową oraz modernistyczną kompozycję. Jeżeli chcą Państwo w sposób oryginalny z zachowaniem wysokich standardów prezentować swoje wnętrza – mieszań, domów, biur,  zapraszam do kontaktu. 

Jestem pewien, iż moje doświadczenie pozwoli spełnić Wasze oczekiwania. Swoich partnerów wspieram na każdym etapie projektu, jak i po jego zakończeniu. Zapewniam także opiekę praktyczną oraz merytoryczną w zakresie wykonanego projektu.

Prezentowane fotografie doskonale prezentują sie w małych formatach (20cm x 30cm), jak i dużych (70cm x 100cm)

Wystawy:
  • „Kultura od zaplecza” Noc Muzeów, Wrocław 2012
  • Muzeum Narodowe we Wrocławiu, 2012
  • „Inne spojrzenie”, Areszt Śledczy we Wrocławiu, 2016